Müügitingimused

MÜÜGITINGIMUSED

1. Tellimine

1.1. Valige välja Teile sobivad tooted. Valige pitsa suurus, kogus ning lisandid ja lisage tooted ostukorvi.

1.2. Ostukorvis olevate toodete vaatamiseks, ostukorvist eemaldamiseks või tellimuse vormistamiseks valige menüüst “Ostukorv” või vajutage tellimuse vaates nuppu TELLIN.

1.3. Tellimusi võtame vastu vaid käesolevaks kuupäevaks. Tellimusi saab vormistada nii e-poes, kui ka telefoni teel.

1.4. Pärast tellimuse vormistamise lehel vajalike lahtrite täitmist klikkige nupul „Esita tellimus”. Peale tellimuse esitamist loetakse ost sooritatuks ja leping sõlmituks.

1.5. Juhime Teie tähelepanu sellele, et toote hind või kauba saadavus võib muutuda ette teatamata. Juhul kui e-poel ei ole võimalik tellimust täita, võetakse Teiega ühendust ning tagastatakse tasutud summa.

 

2. Toodete eest tasumine

2.1. Makse sooritamiseks klikkige oma ostukorvi leheküljel olevale “Esita tellimus” nupule. Palume enne tasumist kontrollida, et tellimuses sisalduvad andmed vastavad Teie soovile.

2.2. Toodete eest saate e-poes tasuda:

     2.2.1. Kõikide VISA ja Mastercard deebet- ja krediitkaartidega.

2.3. Peale ettemaksuarve tasumist väljastatakse Teile originaalarve (tšekk) soovi korral paberkandjal.

 

3. Kauba kättesaamine

3.1. Tellimus valmib Teie poolt valitud pitsarestoranis tellimusest arvates 10-30 minuti jooksul. Kolmandale isikule antakse kaup üle vaid kokkuleppel ostjaga.

3.2. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust, et meil oleks võimalik Teiega ühendust võtta, kui tellimuse täitmine peaks mingil põhjusel viibima või peaks tellimuse täitmisel ilmnema muid takistusi.

 

4. Kaebused

4.1. E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada e-posti aadressile:  info@pizzakeskus.ee

 

5. Vastutus ja vääramatu jõud

5.1. OÜ Suprente vastutab Teie ees ja Teie vastutate OÜ Suprente ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

5.2. OÜ Suprente ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või tellimusele pitsarestorani järeletulemise viibimise eest, kui kahju või toote valmimise viibimine on tingitud asjaolust, mida OÜ Suprente ei saanud mõjutada ning mille saabumist OÜ Suprente ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

 

6. Muud tingimused

6.1. Kõiki www.pizzakeskus.ee e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. OÜ Suprente ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele, soovi korral on külastajal õigus nõuda oma andmete kustutamist www.pizzakeskus.ee e-pood andmebaasist.

6.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

6.3. Teie ja OÜ Suprente vahel seoses www.pizzakeskus.ee e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguse kaitsmise eesmärgil Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.

6.4. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

7. Kontakt

www.pizzakeskus.ee e-poe omanikfirma on Suprente OÜ

Suprente OÜ
Tartu Maakond, Tartu linn, Aardla 27, 50110
e-post: info@pizzakeskus.ee
Reg Nr. 16061245, KMKR nr. EE102292680